Jakie dodatki do bielizny koronkowej damskiej

bielizna-dodatki

Bielizna damska koronkowa sama w sobie jest już zwykle bardzo atrakcyjna, ale mimo tego nawet ją można czymś uzupełnić, aby prezentowała się jeszcze lepiej. Dodatki są ważnym elementem każdej stylizacji i to nawet tej, którą przygotowujesz z myślą o spędzeniu romantycznego wieczoru z ukochanym. A skoro bielizna, jaką masz zamiar założyć, została wykonana z koronki, na pewno dobrze zgrają się z nią właśnie koronkowe elementy, które warto zakładać przede wszystkim na różne specjalne okazje – np. na długą walentynkową noc.

Dość klasycznym koronkowym dodatkiem są oczywiście pończochy. Jeżeli nie chcesz jednak całkowicie się zakrywać, postaw na te o formie zakolanówek, które sięgają do połowy uda i dzięki temu pięknie wydłużają i wyszczuplają nogi. Wykończone uroczymi haftowaniami cudownie zgrają się właśnie z koronkowym kompletem. Aby taka stylizacja okazała się kompletna, możesz zaszaleć jeszcze bardziej i dobrać do niej buty na wysokim obcasie albo klasyczne szpilki. Twój mężczyzna będzie zachwycony! Tego akurat możesz być pewna.

Znacznie więcej informacji i nowinek ze świata odzieży publikujemy na artandprestige.pl.

Bielizna koronkowa damska w stylizacjach prezentowanych na stronach sklepów bieliźnianych najczęściej łączona jest właśnie z pończochami, ale jednak nie każda kobieta dobrze się w nich czuje i nie każda kobieta chce je nosić. A co wtedy? Jakie inne dodatki pasują do koronkowego kompletu? Wbrew pozorom całkiem seksownie mogą wyglądać nawet rajstopy, o ile zdecydujesz się na te bezszwowe, które dodatkowo mogą być delikatnie wycięte w okolicach pośladków. Ciekawą alternatywą są natomiast eleganckie i delikatne skarpetki. To już propozycja dla kobiet bardzo odważnych, które lubują się w takich nowocześniejszych rozwiązaniach.

Komplet bielizny koronkowej damskiej na sam koniec możesz też okryć jeszcze jakimś lekkim delikatnym szlafrokiem. Dzięki niemu poczujesz się jeszcze bardziej seksownie, a noc na pewno będzie długa, emocjonująca i pełna wrażeń.