Jak kupić bieliznę na prezent?

Bielizna damska koronkowa to doskonały prezent dla dosłownie każdej kobiety! Doskonały jest on jednak tylko wtedy, gdy go właściwie wybierzesz. A ten wybór nie polega wyłącznie na określeniu idealnego fasonu biustonosza czy wyborze pięknego seksownego koloru, zgrywającego się z urodą solenizantki. Największe trudności sprawia mężczyznom wybór idealnego rozmiaru. Jak zatem możesz ocenić, czy dana bielizna będzie pasować na twoją partnerkę? No bo raczej nie zrobisz tego „na oko”?

Tak jak mówi nasze polskie przysłowie: „na oko to chłop w szpitalu umarł”. Rozmiar bielizny powinieneś wyznaczyć jeszcze przed wybraniem się na bieliźniane łowy. A jesteś w stanie zrobić to sam. Nie musisz zdradzać się przed swoją partnerką i informować jej o planowanym podarunku, bo w ten sposób zepsułbyś całą niespodziankę. W niektórych przypadkach wybór właściwego rozmiaru jest zresztą bardzo prosty. Bo musisz wiedzieć, że bielizną damską koronkową nie są wyłącznie fikuśne staniki czy majtki, ale też i seksowne koszulki nocne, lekkie piżamki, a nawet satynowe szlafroki. W ich przypadku rozmiarówka nie jest na szczęście aż tak zróżnicowana. Tego rodzaju elementy garderoby występują przeważnie w kilku podstawowych rozmiarach. Jeżeli więc twoja kobieta jest szczupła i dość niska, wybierz dla niej rozmiar S lub XS. W przypadku gdy ma trochę dodatkowych kilogramów, możesz sięgnąć po rozmiar L albo XL. Czy słyszeliście o tym, że Lublin ma wprowadzić miejskie rowery? https://lublininfo.pl/2021/05/miejskie-rowery-w-lublinie-kiedy-sie-pojawia/

Niestety znacznie ciężej jest kupić idealny stanik czy majtki na prezent. Na szczęście i taka bielizna koronkowa damska może zostać przez ciebie właściwie dobrana, bo wystarczy, że do określenia właściwych dla niej wymiarów wykorzystasz elementy pochodzące z szafy twojej partnerki. Koniecznie zajrzyj do garderoby pod jej nieobecność. Poszukaj w nich tych staników i majtek, które są przez nią najczęściej noszone. Następnie zajrzyj do ich metek i sprawdź po prostu, jaki mają one rozmiar. Przepis go sobie na kartkę. Dzięki temu na pewno uda ci się wybrać bieliznę w idealnym rozmiarze.