Czym jest Zalando Lounge?

Marka Zalando jest znana i lubiana od lat. Miliony Polaków kupują w tym sklepie internetowym odzież, buty, dodatki, biżuterie i wiele innych produktów. Jakiś czas temu furorę robi z kolei serwis Zalando Lounge, należący do grupy Zalando. Hitem są oczywiście niskie ceny, które przyciągają ogromną ilość klientów. W tym artykule postaramy się przedstawić Wam fenomen Zalando Lounge.

Zalando Lounge jest to serwis internetowy należący do grupy Zalando. Z zakupów na nim mogą korzystać jedynie zarejestrowane osoby. Daje on dostęp do ponad 2500 różnego typu marek z całego świata. Ze względu na unikalny charakter serwisu i sposób sprzedaży, ceny oferowanych produktów są dużo niższe w porównaniu do sprzedaży detalicznej.

Co można kupić na Zalando Lounge?
Oferta Zalando Lounge nie jest stała. Sklep bazuje na tak zwanych akcjach promocyjnych. Są one ogłaszane z kilkudniowym wyprzedzeniem. Przed rozpoczęciem kampanii nie można jednak zobaczyć jakie produkty będą podczas niej oferowane. Jest to duża zaleta, ponieważ zakupów nie są w stanie dokonywać automaty do wykonywania zakupów w promocyjnych cenach. Rabaty Zalando Lounge mogą osiągać nawet 75%. Dodatkowo można je zwiększać korzystając z takich serwisów jak np. Rabatio.com.

Jak zaoszczędzić więcej na Zalando Lounge?
Korzyści podczas zakupów można zwiększyć jeszcze bardziej wykorzystując kody rabatowe Zalando Lounge. Pozwalają one na zwiększenie rabatu na pojedynczy produkt, zmniejszenie całości wszystkich towarów w koszyku lub darmową wysyłkę. To doskonały sposób, aby wymarzone produkty kupić w jeszcze niższych cenach.

Oferta Zalando Lounge
W serwisie można znaleźć produkty największych światowych marek. Bardzo popularne są kampanie z luksusowymi markami. Pozwalają one kupić produkty zazwyczaj niedostępne dla wielu osób. Dzięki formie sprzedaży jaką prowadzi sklep (startujące codziennie, ograniczone czasowo promocje), jest on w stanie zaoferować doskonałe ceny na wiele produktów. W ofercie można znaleźć również marki modowe czy lifestylowe. Serwisem powinny zainteresować się również osoby szukające w promocjach obuwia czy różnego typu akcesoriów wyposażenia domu.

Zalety Zalando Lounge
Strona posiada bardzo dobrze opisane produkty zarówno pod względem składu jak i rozmiarówki. Pozwala to na dopasowanie odzieży bez przymierzania jej. Dodatkowo w większości przypadków użytkownikowi przysługuje darmowy zwrot. Dzięki temu można np. zamówić dwa produkty o podobnych rozmiarach i wybrać odpowiedni już w dom