Dodatki modowe kreujące twój indywidualny styl

Torebka skórzana, tak jak i biżuteria, nadają finalny sznyt damskiemu outfitowi. To elementy, które dużo mówią o tobie, o twoich estetycznych upodobaniach oraz o tym, kim jesteś.

Galanteria skórzana – uniwersalne dodatki dla każdej z nas

Niezależnie od tego, czy ubierasz się klasycznie: w granaty, beże, czernie, biele, czy twój zawód pozwala ci na większą dowolność, torebka skórzana będzie zawsze dobrym wyborem. Pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni model pasujący do twojego stylu i podkreślający twój charakter. Torebka klasyczna będzie doskonałym wyborem do biura, na biznesowe spotkanie, na elegancką kolację, randkę czy bankiet. Na te wieczorowe okazje oczywiście doskonałym pomysłem będzie mała torebka skórzana tzw. kopertówka. Torebka miejska, większa, mniej formalna, po prostu casualowa, świetnie sprawdzi się w codziennych sytuacjach takich jak wyjście do miasta, zakupy, spotkanie z przyjaciółkami. Ostatnim hitem jeśli chodzi o funkcjonalność, a jednocześnie wygląd, jest mała skórzana torebka-portfel do noszenia na ramieniu. Można ją zabrać ze sobą na hotelowe śniadanie, w podróż i nigdy nie mieć poczucia posiadania czegoś zbędnego, przeszkadzającego.

Damska torebka jest częstym tematem żartów ze strony mężczyzn. Pomińmy je milczeniem, z lekkim uśmieszkiem na twarzy. Żaden mężczyzna nie ma pojęcia, jakie skarby i tajemnice może kryć kobieca torebka. To właśnie jej wnętrze świadczy o twojej osobowości. Niezależnie od tego, czy to osobowość zorganizowana, czy lubiąca kreatywny chaos, to twoja niezwykła osobowość. W dodatku, wybierając torebkę z prawdziwej skóry, podkreślasz swój prestiż i elegancję.

Odnajdź swój styl i podkreśl swój charakter

Swój własny styl pokazujesz również w sposobie, w jaki nosisz torebkę. Zakładasz ją klasycznie na ramię, czy kokieteryjnie trzymasz za uchwyty? Traktujesz ją neutralnie czy cały czas masz świadomość, że ją masz i cały czas nawiązujesz z nią kontakt, dotykając jej gładkiej skóry, bawiąc się kieszonkami czy magnesami.

Damski outfit, tak pisaliśmy we wstępie, świetnie uzupełnia również dobrze dobrana biżuteria. Do biznesowego looku pasuje raczej dyskretna, złota lub srebrna w postaci łańcuszka lub bransoletki. Do tego klasyczna torebka i nasz outfit gotowy! Na specjalne wieczorne okazje, takie jak wyjście na bankiet, do teatru, możesz założyć bardziej rzucającą się w oczy biżuterię. Jeśli chcesz być bardzo oryginalna, możesz pokusić się nawet o wyszukaną woalkę lub nakrycie głowy w stylu fin de siecle. Będziesz zwracać na siebie uwagę! Jakie dodatki natomiast wybrać na co dzień, na aktywny dzień w mieście? Tu dowolność jest duża i daje największe pole do pokazania swojej osobowości. Może to być biżuteria drewniana lub wysadzana kamieniami szlachetnymi – wisiorki, bransoletki, broszki, czy też srebrna lub złota, w tym wypadku może być wyrazista i dużych rozmiarów.