Nowy trend lata- bluzki z bufiastymi rękawami

Moda zatacza kręgi, o czym znawcy tematu ciągle przypominają. Tego lata powodzeniem będą się cieszyły bluzki z bufiastymi rękawami, a także z falbanami i koronkami. Do czego je będziemy nosić? Jakie kolory warto wybrać? Co w takich stylizacjach uwypuklić.

Oryginalne rękawy

Już w XVI wieku na angielskim dworze doceniono funkcjonalność i piękno bufiastych rękawów. Co jakiś czas kreatorzy mody wracają do fascynacji oryginalnymi rękawami. Bluzka z takim dodatkiem doskonale pasuje do dżinsów, ale też do krótkich i dłuższych spódnic. W takiej bluzce pokazała się ostatnio jedna z polskich gwiazd na festiwalu niedaleko Poznania – zdjęcia z imprezy i stylizację można podejrzeć na www.po24.pl. Można również wybrać bluzkę koronkową, niezwykle elegancką, która stworzy stylizację jedyną w swoim rodzaju. Wydawać by się mogło, że taki krój pasował będzie tylko do wysokich i szczupłych dziewcząt. Nic bardziej mylnego. Trzeba się jednak przekonać o tym osobiście.

Kobiece falbany

Lato to najlepszy moment, by eksperymentować z modą i pozwolić sobie na więcej. W tym sezonie będą królowały falbany. Są kobiece, zmysłowe, kojarzą się z hiszpańskim przepychem i radością życia. Polecam bluzki z falbanami u ramion czy delikatne przy dekolcie. Wybór takiej bluzki sprawia, że nie musimy dobierać innych, oryginalnych dodatków, wystarczą do tego lniane spodnie czy spódnica maxi. Falbany są wyraziste i to one tworzą w całej stylizacji element spójny.

Letnie kolory

Słońce i wysokie temperatury sprawiają, że latem rezygnujemy z ubrań w ciemnych kolorach, a wybieramy jasne. Dominuje biel, pastele, szarości. Bluzki z falbanami i bufiastymi rękawami także powinny być w jasnych odcieniach ( przy opalonej skórze pięknie prezentuje się błękit czy delikatny róż). Można również zdecydować się na kratkę czy motywy kwiatowe. Wszystko zależy od naszej karnacji czy koloru włosów.

Tego lata nie tylko celebrytki będą nosiły bluzki z bufiastymi rękawami . To trend, który szybko znajdzie zwolenniczki wśród innych Polek.